שאלות נפוצות

כיצד אטנמיינד עובד?

הפעילות בתוכנה מספקת למוח גירויים ופעילויות אשר מטרתם לשפר את הזיכרון, ריכוז, תפיסה שיפור עיבוד המידע החזותי, שמיעתי ועוד. התוכנית מתחילה ברמה קלה אשר עולה בהדרגה ובכך מאתגרת את היכולות ומגמישה את “שריר הזיכרון”. התוכנה פותחה בקליניקת ACE, נוסתה במשך שנים על קבוצות אוכלוסיה בגילאים שונים ובעלי בעיות קוגניטיביות בדרגות שונות והוכחה כיעילה ביותר. התוכנה הותאמה לקהל הישראלי.

האם ניתן להתאמן באטנמיינד בסמארפון/טאבלט?

בשלב זה, עדיין לא, אלא רק במחשבים ובניידים.

האם ניתן לשפר את הזיכרון בכל גיל?

בהחלט כן, תמיד ניתן לשפר זיכרון! טענה זו מוכחת במחקרים רבים שנערכו בתחום. למעשה, מחקרים מראים כי אנשים אשר מאמנים את זיכרונם לוקים פחות בדמנציה או אלצהיימר בהמשך חייהם.

מה נדרש על מנת להתקדם ולהשיג תוצאות

מה נדרש על מנת להתקדם ולהשיג תוצאות

כיצד הגנים שלי יכולים להשפיע על התזונה ועל ירידה במשקל?

התכונות הייחודיות של הגנים מכתיבות את התגובות השונות של הגוף שלנו למזון. כל גן הוא "מתכון" לייצור חלבון, ולכן כאשר חל בו שינוי, החלבון שיוצר יהיה שונה מעט ויתפקד פחות טוב. שינויים אלה יוצרים וריאציות גנטיות ייחודיות. מכיוון שיש לנו שני עותקים מכל גן, הווריאציה הגנטית יכולה להתרחש בגן אחד, בשניהם או כלל לא. הכרת הגוף, נקודות החוזקה והחולשה שבו – יסייעו לנו בבחירת הדיאטה המתאימה והיעילה ביותר עבור גופנו, שתוביל בסופו של דבר לשמירה על הבריאות ולהורדה במשקל.


ניסיתי כבר אינספור דיאטות ולא הגעתי למשקל הרצוי. מה שונה הפעם?

תחום הנוטרוגנטיקה מבוסס על ידי מחקרים ומנתח את הקשר בין הגנטיקה לבין תכונות הקשורות לאורח חיים, תזונה וספורט, כמו מטבוליזם של רכיבי מזון שונים, יכולת עיבוד וספיגת ויטמינים, התאמה לסוגי ספורט שונים ועוד.

בשונה מדיאטות שונות הקיימות בשוק, MyGENES היא לא טרנד אופנתי שמפנה את מקומו לטרנד הבא אחריו מדי עונה, והמטרה כאן אינה ירידה מהירה במשקל שלאחריה מעלים קילוגרמים בדיוק באותה מהירות שבה הם ירדו. MyGENES היא דרך חיים, אימוץ שגרה בריאה יותר לאורך זמן.

באותה מידה שהגנים של כל אחד מכם אינם משתנים, כך גם ההמלצות התזונתיות אינן משתנות אף הן. בשורה התחתונה רכיבי המזון יותאמו אישית לדרך בה הגוף שלכם ביום יום.

מה הקשר בין גנטיקה לאורח חיים בריא וירידה במשקל?

אמנם לא ניתן לשנות את המבנה הגנטי של הגוף, אך בהחלט אפשר להתאים לו תזונה נכונה ובכך להגיע לתפקוד אופטימלי שלו. כתוצאה מכך, התאמת התזונה והפעילות הגופנית להמלצות הגנטיות, הינה הדרך הטובה ביותר לשמירה על הבריאות ולהסרת קילוגרמים מיותרים.

בדיקת רוק, איך זה באמת עובד?

יש להזמין את הערכה לאיסוף דגימת רוק דרך האתר של MyGENES או באמצעות הטלפון. לאחר שהערכה מגיעה לביתכם, תוכלו לתת את דגימת הרוק בזמנכם הפנוי, להתקשר לחברה שוב ולבקש לתאם עם שליח על מנת לאסוף אותה. את תוצאות הדוח הגנטי המפורט תקבלו למייל בקובץ מאובטח בתום 3-4 שבועות + ליווי מקצועי של דיאטנית קלינית מטעם החברה. וזה הכל.

איך אדע שהבדיקה הגנטית מתאימה לי ותעזור לי להיפטר משומן עודף?

אבחון MyGENES עשוי לסייע לצעירים ולמבוגרים כאחד, בריאים או חולים, חובבי ספורט או מקצוענים – להכיר את המנגנונים השונים בגופם במטרה לרדת במשקל בצורה קלה ויעילה תוך כדי שהם מגלים מידע חיוני על עצמם ועל בריאותם. מידע שיעזור להם לסגל מראה ואורח חיים בריא.

בדיקת רוק, איך זה באמת עובד?

יש להזמין את הערכה לאיסוף דגימת רוק דרך האתר של MyGENES או באמצעות הטלפון. לאחר שהערכה מגיעה לביתכם, תוכלו לתת את דגימת הרוק בזמנכם הפנוי, להתקשר לחברה שוב ולבקש לתאם עם שליח על מנת לאסוף אותה. את תוצאות הדוח הגנטי המפורט תקבלו למייל בקובץ מאובטח בתום 3-4 שבועות + ליווי מקצועי של דיאטנית קלינית מטעם החברה במידה ותבחרו בשירות. וזה הכל.

גיליתי בבדיקה שיש לי נטייה להשמנה, איך מנצלים את המידע הזה להורדה במשקל?

עצם היכולת שלנו לאגור אנרגיה ברקמת השומן נקבעת באופן גנטי. לכל אדם יש יכולת שונה לאגור שומן והיא משתנה בהתאם להרכב הגוף ולתכונות המטבוליות השונות שירש מהוריו. בהתאם לכך, ישנם אנשים שיעלו במשקל מהר יותר מאחרים, בהינתן אותם תנאים של פעילות גופנית וצריכה קלורית.


אדם שלא סובל מנטייה גנטית להשמין בקלות, עדיין יעלה במשקל אם יצרוך באופן קבוע תזונה לא נבונה ויאכל יותר קלוריות מאשר ישרוף אותן. לעומת זאת, אדם בעל נטייה גנטית להשמנת יתר, שיקפיד על עיסוק בפעילות גופנית ועל הרגלי תזונה נכונים ומדויקים ביותר עבורו – יכול ליהנות ממשקל תקין.


האם אני חייב להיעזר בדיאטנית קלינית?

על מנת שתוכל ליישם את המלצות הדו"ח באופן יעיל ומיטבי בשגרת היום יום תוך התאמת תזונה אידיאלית לאורך זמן – רצוי לעבור עליו יחד עם התזונאים הקליניים של MyGENES. יועצי התזונה נותנים המלצות בהתאם לדוח הגנטי שלך בשילוב שאלון אורח חיים מעמיק ומקצועי, בדיקות דם ושיחה אישית.