חשב מסלול מחדש: הדרך לבריאות עוברת בבדיקה אחת פשוטה

כדי לחיות בריא ונכון אתם לא צריכים לסבול ולוותר על הנאות החיים, אלא ללמוד להכיר את הגוף והגנטיקה שלכם. בדיקת רוק פשוטה והדרך לבריאות תקינה – היא קצרה

"גוף בריא בנפש בריאה", הוא פתגם שכולנו היינו שמחים לאמץ לחיינו ללא מאמץ. יועצי תזונה ודיאטנים שזועקים את משנתם מבוקר ועד ערב, יאמרו בוודאי שלכל דבר בחיים יש מחיר ועל מנת לסגל אורח חיים בריא, צריך לעבוד קשה. אבל מה אם נגיד לכם, שאפשר להגיע להישגים ולהיות בריאים גם מבלי לסבול? 

זה נשמע בטח כמו סרט מתחום הבדיוני, אבל בואו נישאר דווקא בריאליסטי. התשובה היא, שאפשרי לחיות באופן בריא לטווח ארוך והפתרון, קל יותר ממה שחשבתם – גנטיקה. כן, כן סגנון החיים שלנו, המשקל, הפעילות הגופנית שאנחנו עושים ובעיקר הבריאות שלנו – מתחילים ומסתיימים בגנטיקה שלנו. 

בדיקת רוק פשוטה שתבטיח לכם חיים בריאים בלי לסבול ( shutterstock)

התאמת תזונה  וספורט על פי גנטיקה עושה שינוי לא רק בסגנון חיים, אלא גם בהרגלים לא טובים שאימצנו במשך הזמן, ועלולים היו לפגוע או פגעו כבר בבריאות. הורדת הרגלים אלו באמצעות ידע על איך הגוף פועל, מה מומלץ לו ומה פחות והתאמת תזונה נכונה בליווי פעילות גופנית – יהפכו את הבחירות שלכם לא רק לטובות אלא למצויינות. והבשורה היא שזה לכל החיים כי הגנים לא משתנים. אמנם לא ניתן לשנות את המבנה הגנטי של הגוף, אך בהחלט ניתן להתאים לו תזונה נכונה ולהגיע לתפקוד אופטימלי.

הבדיקה הגנטית של MyGENES תסייע לכל אדם אם הוא צעיר או מבוגר, בריא או חולה, חובב ספורט או אתלט מקצועי, ובכלל ולכל מי ששואף להכיר את המנגנונים השונים במערכת שלו – לגלות פרטים חיוניים על גופו ועל בריאותו ובהתאם לכך לשלב תזונה וספורט המתאימים לו לקיום אורח חיים בריא ולירידה במשקל. כדי להישאר בריאים צריך להתחיל במניעת מחלות, שמתחילה בהיכרות מעמיקה עם הגנטיקה.