דוח גנטי ספורט וכושר

דו"ח האבחון הגנטי ממפה באופן מדויק את הפעילות הגופנית המתאימה לגופכם ןזו שתעזור לכם להתחטב ולהרזות

דוח הבדיקה הגנטית המעמיק בודק בין השאר גם גנים הקשורים לספורט ולפעילות גופנית. בדוח תגלו האם יש לכם רגישות גנטית לפעילויות ספורט כמו, כוח וסיבולת, מהי רמת המוטיבציה של גופכם ואפילו תקבלו מידע על נטייה לפציעות. 

 

פעילות מסוג "כוח" POWER, הינה פעילות גופנית בעצימות גבוהה, למטרת פיתוח כוח ועלייה במסת השריר.

 

פעילות גופנית מסוג סיבולת כגון,  הליכה, ריצה, שחייה, ריקוד, מכון כושר, רכיבה על אופניים, מהווה את יכולתו של האדם להתמיד בפעילות גופנית לזמן ממושך. אימוני סיבולת לב ריאה משפרים את יכולת הלב, הריאות וכלי הדם להעביר חמצן לשאר חלקי הגוף.

 

מוטיבציה והנאה רגילה מפעילות גופנית: מוטיבציה גבוהה ויציבה חיונית להצלחה בשינוי הרגלי אכילה וירידה במשקל. חוסר מוטיבציה היא אחת הטענות הנפוצות בקרב המתקשים לשנות הרגלים או לרדת במשקל. אולם, מוטיבציה הינה יכולת שניתן לייצר, לתחזק, לעדכן ולשמר.

 

רגישות לפציעות בשרירים: החלמת תאי שריר, הובלה ופינוי של חומצה לקטית, יצירת קולגן, מערכת החיסון וחלבונים מעודדי דלקת- כל אלה יכולים להעיד על נטייה גנטית לרגישות לפציעות ספורט ובריאות שרירים וגידים. 

 

שקלול הדוח הספורטיבי יאפשר לכם לבנות תכנית אימון מותאמת אישית ויחד עם התאמת תפריט אישי, תוכלו לשפר את יכולות הכושר הגופני ויעזרו בסופו של דבר לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן.